| lemonn3256 a întrebat:

ma doare in zona gâtului, cred ca o vena sau ceva, ma gandesc ca poate am dormit rău, pot misca gâtul, nu am dureri asa mari, de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca ai dormit intr-o pozitie incomoda este ceva ce va trece relativ repede.

| lemonn3256 explică (pentru Simpatic):

Am dormit la niste prieteni, cred ca de asta

| Speranta12 a răspuns (pentru lemonn3256):

De aia, ai dormit incomod

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar si pentru atat lucru faci un caz de ingrijorare?
Hai, ia o pauza si mergi la culcare fara perna, ca sa-ti treaca gatul!

| alina2k18 a răspuns:

Muschiul doare, am patit si eu, te panichezi un pic, ma gandeam deja la artera carotida aoleu aoleu laughing
O sa iti revii dupa un somn bun.