| FURRIA a întrebat:

alaltaieri m-am lovit la un deget de la mana si imi e umflat, e rosu, vanat toate culorilel laughing si ma doare. Ar putea fi o entorsa sau ceva de genu? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Gheata in jurul lui ca sa se dezumfle, si iti recomand sa iei de la farmacie Deep Relief. Pentru mine a fost cel mai bun.
Evita sa folosesti degetul respectiv.

| SimoonaD a răspuns:

Nu este.iti va trece in cateva zile fara sa faci nimic[gen tratament sau altceva] tongue

| balu533 a răspuns:

Intra aici si o sa afli!

www.shafou.com

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru balu533):

Ce raspunsuri idioate dai si tu.