| Loooolaaaa a întrebat:

Alaltaieri simteam ca ma doare..inima. (Nu, nu m-a parasit nimenilaughing ). era o durere minora, insa azi a revenit durerea si era mai puternica, dupa care a inceput sa ma doara si capul.
Nu vreau sa-i spun mamei, daca nu e nimic mai mult o sperii. Si nici pe net nu vreau sa-mi caut simptomele ca o sa gasesc doar aberatii, si ajung sa cred ca am 7 boli.
Vreau sa stiu parerea voastra, cine a avut si cunoaste sau se pricepe.
Multumesc anticipathappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulyan_9096 a răspuns:

Nu este nimic grav, si mie mi s-a intamplat sa ma doara inima si mi-a trecut, si durerea cu capul...multor oameni au dureri de cap.