| BellyGiggling a întrebat:

Buna all
pot aparea varice la 15 ani?
adica am fost la sanius si dupa ce ca aveam picioarele inghetate m`am dat si cred ca mi-au pocnit cateva vinisoare se sange.
trebuie sa merg cu mama la doctor dar imi e cam frica. mai vreau si alte pareri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pisicutablue a răspuns:

Da
acum cateva zile a avut un coleg de-al meu
era mai bine sa o ai cand era mica deci mai bine te duci la doctor
nu e grav incat sa-ti fie teama dar trebuie sa ai grija o sa te tina cam o saptamana aproximativ

| cmihail a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica,probabil au pocnit niste vase de sange, mi s-a intamplat si mie odata, dar dupa cateva luni dispar si nici nu se mai cunoaste pe picior