| florin1998 a întrebat:

Am 13 ani, 160cm si 53 kg...cum as putea slabi vreo 4-5 kilograme? cele mai rapide raspunsuri primesc fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

Pentru doar 4, 5 kg, isi face si sauna meseriahee hee, si in general, nu are importanta cat vrei sa slabesti, mijloacele fiind aceleasi, conteaza ca greutatea asta o poti da jos mult mai repede, intr-o saptamana intensa de sala poti sa o faci, evident fara prea multe calorii in perioada aceasta, bft

2 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Nu mai manca mult si apucate de un sport

| florin1998 explică:

Ms