| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani si jumatate aseara cand facem dus am vazut ca e ceva rosu si am zis > azi mi-am pus tampon azi dim am avut putin si la scoala acum cand am ajuns acasa nu mai am nimic... nimic. de ce oare? inseamna ca nu a fost ciclu? ( nu am mai avut asa ceva, si nu am ciclu ) dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bombonica22 a răspuns:

Am vrut sa zic,, mi-a venit ciclu'' acolo unde este,,>,, nu stiu de ce nu mi-a primit acele cuvinte.