| LadyChocolatexD_9153 a întrebat:

Am o problema: aseara dupa ce am iesit din dus am vazut pe piciorul drept ca aveam niste cosuri (cred). De la o vreme mi-a aparut primul meu cos rosu. Tot ieri dupa ce am ajuns acasa de la scoala ma cam durea capul... Niste prietene mi-au spus ca poate imi vine ciclu. Voi ce parere aveti?big grin
Mersi:*
Bye

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mallina a răspuns:

Pai in maj cazurilor da...inainte sa iti vina menstruatia apar cosuri... ai dureri de cap. etc happy'
Alta cauza thinking
Nu stiu poate pentru ca esti adolescenta si asa se manifesta aceste perioadebatting eyelashes

2 răspunsuri:
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Da iti vine cat de curand.ai grijatonguefi pregatita.ca aceste simptome le am si eu dar mie imi apar cosuri pe fata

| LadyChocolatexD_9153 explică:

Am uitat sa mentionez ca acel cos rosu era pe fata. big grin
Si in ultima vreme imi apar din ce in ce mai multe cosuri. Mersi de raspunsuri :*