| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani.Este o intrebare cam ciudatalaughing deci va rog sa fiti seriosi.
De prin decembrie am erectii pe timpul zilei. Uneori sunt de vreo 5-6 ori alte ori de 2-3 ori pe zi.Si e putin cam jenant la scoala mai ales cand nu port blugi, dar atunci cand nu port blugi fac cumva sa nu vada nimenilaughing. Este normal la varsta mea?
Am uitat sa ma zic ca nu ma gandesc la nmic care sa ma excite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte normal, poarta chiloti stransi daca acum folosesti boxeri

| Azµre a răspuns:

E normal, joacă hormonii în tine.

| greyhound a răspuns:

Da, e normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este normal la varsta ta ce ti se intampla.
Este din cauza hormonilor, nu-ti face probleme.
Te pup!

| xBya a răspuns:

Nu porti blugi? Dar ce porti, colanti?
Normal ca e normal. La varsta ta, hormonii sunt tare dati dracului. Fapt ce ar trebui sa te determine sa porti blugi...

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru xBya):

Ma refeream la pantaloni de training sau pantaloni care nu sunt asa de duri ca blugii.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru xBya):

Ori cum eu nu sunt genul ala de baiat care vin doar in training.Vin si eu poate o data la cateva luni ca ei in rest doar blugi

| mihaionescu a răspuns:

Stai linistit, e normal! Si mie mi se intampla la scoala. dar imi tin geaca pe mine si daca o dau jos, imi fac cureaua putin mai larga ca sa nu se mai vada.