| andreimunteamTPU a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare..am erectii foarte des si ma excit foarte repede.Este ceva normal? Uneori este cam jenant

5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Dragul meu asta este varsta la care incepi sa deprizi dick control...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mai des in cap. adica la laba

| pursisimpluAlex a răspuns:

E foarte bine la fel ca mine... cu cat mai mult cu atat mai binebig grin e cam urat pe la scoala te inteleg dar stai lin laudate cu asta tongue

| piki98 a răspuns:

Daca esti cumva in pijama si ti-e rusine sa nu te vada maica-ta apleaca-te putin sa nu se vada si aseazate undeva. daca esti la scoala trage tricou peste pantaloni daca ti-e rusine sa nu se vada. daca o ai mare si esti la plaja sau la piscina stai in apa pana face nani. daca esti singur acasa freac-o putin sa vezi ca adoarme (asa fac si eu)

| ddiadiuta a răspuns:

Este normal, hormonii sunt mai dezvoltati.Nu iti face griji cand te exciti incearca sa ascunzi, si nu este o rusine, asa esti tu.