| Auarl a întrebat:

Buna,am 14 ani si am 74 de kilograme problema este ca vreau sa slabesc doar ca problema este ca nu imi place lactatele si bunica spune ca fara lactate este foarte greu de slabit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Prostii. Fă mult sport şi mănâncă doar de 2-3 ori pe zi, fructe, legume şi carne. Aleargă, fă abdomene, flotări, genoflexiuni. Şi o să slăbeşti.