| Madalina_4144 a întrebat:

Am 14 ani si am o problema mai delicata. Sunt in acea perioada a lunii si diseara as vrea sa merg la biserica, la prohod. As vrea un sfat, sa stiu daca se poate sau daca este un pacat. Daca cineva a intrebat pe un preot aceste chestii va rog mult ajutati-ma. Nu vreau sa fac un pacat grav, dar vreau din suflet sa merg. Va roog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu este pacat sa te duci atunci cand esti la in acea perioada a lunii am citit intr-o carte religioasa.

| AiEnmaa a răspuns:

Maicamea a zis ca poti sa stai in pridvor