| claudiu1925 a întrebat:

Buna TPU... am o mare problema si cred ca e ceva grav. azi am iesit in oras si intre timp un baiat m-a intrebat daca sunt gay.am spus ca nu sunt. dupa 1 ora m-a intrebat acelasi lucru si i-am raspuns la fel, dar l-am intrebat de ce si nu mi-a raspuns. acum mi-e frica ca as putea fi gay. am citit pe internet ca daca te impaci bine cu fetele si ca esti timid inseamna ca esti gay.dar sincer acum imi petrec mai mult timp cu o fata ( fiind cea mai buna prietena) si cu alte cateva dar am si prieteni baieti dar nu prea vorbesc cu ei daca neam imprietenit de curand. dupa tot ce vam zis credeti ca sunt gay? si daca da ( mi-e frica de raspunsul asta) cum as putea sa nu ma dau de gol? as vrea niste sfaturi va roog si nu vreau site-uri. va roog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgemy2 a răspuns:

Frate... nu esti gay, daca te intreaba un retardat daca esti gay, da-l dracu'. Ai fost odata atras de o fata? Normal ca da! Daca nu, acum era unu' pe tine si ti-o tragea!

| KilluaZoldyck a răspuns:

Ti se scoala cand vb cu o fata sau cu un baiet? simplu lel

| Mihaela_Nicoleta_2000 a răspuns:

Nu esti gay(parerea mea) daca stai cu fetele nu inseamna ca gata esti gay! si numai tu iti poti sa iti dai seama daca esti gay