| ElenaIonela1234567890 a întrebat:

Buna,am 14 ani si de doua zile ma doare sanul drept cand il ating iar mamelonul e tare,m-am informat si pe net,insa nu am gasit nimic,ce ar putea fi? Va rog,dati-mi un sfat, sunt foarte ingrijorata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate esti inainte de ciclu, sau te-ai lovit acolo in zona si ai uitat. Mergi linistita la medic, daca te doareasa de tare.

| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta pubertatii care face trecerea de la stadiul de copil la cel de adolescent.Incet, incet devii femeie.Nu te speria.E ceva normal.