| Adrianacherry a întrebat:

Am 14 ani si menstruatia mi-a venit mai devreme fără să mă doara burta trebuia sa vina in 20 dar mi-a venit azi in 15 si înainte sa-mi cu 2 zile am avut scurgeri maronii-roz si treptat a început sa fie rosu la culoare de ce mi-a venit devreme si pana acum tot întârzia va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

La vârsta ta e normal să mai ai dereglări de genul acesta. Stai liniștită, nu se întâmplă nimic rău happy Va mai dura câțiva ani până se va regla. Teoretic e nevoie de 2 ani pentru asta, dar la multe fete e nevoie de mai mulți.