| Julian1D a întrebat:

Am 14 ani si sunt din Bacau, imi puteti spune cat costa sa imi pun aparat dentar fix (cel cu sarmulita) doar pe o arcada(dintii de sus)?
multumesc big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Depinde de calitate, unul destul de bun costa 347 lei.

| loveisfreedom a răspuns:

Aparat dentar fix 1500 lei, langa liceul vranceanu. eu acolo mi l-am pus, doar dintii de sus si acum sunt perfecti.e foarte bun cabinetul, la doamna doctor e mai bine, e mai tanara si are mai multa grija.

| Sayori a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta, dar verifica pe-aici http://www.aparatdentar.ro/tarife/ :) :o3

| Di7 a răspuns:

Eu am dat 200 de euro si este pretul cel mai mic max este cam de vreo 1000 de euro. Funda?

| corina6859 a răspuns:

13 milioanewinking

| Julian1D explică (pentru corina6859):

13 milioane pe amandopa parti, nu-i asa? (si sus si jos)

| corina6859 a răspuns (pentru Julian1D):

Nu doar sus. Pe ambele părți e 26.