| dushka a întrebat:

Buna am 15 ani si de azi dimineata sculinduma am inceput sa ametesc si aveam o senzatie de greata...si asa a continuat toata ziua cind ma miscam repede sau ma culcam sau ma sculam ametesc cite putin dar greata deja mi-a trecut.
ce poate fi!
relati nu am avut doar am incercat neprotejat dar nu am facut nimic si nu si-a dat drumul! nu sunt insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Lipsa de calciu

| neutrino a răspuns:

Stai linistita ca poti fi!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si papusile draga ce zic, copilaria ta cui o lasi? cel mai bine pune mana pe carte, spovedeste-te si asteapta pana te casatoresti!

| sofisis a răspuns:

Din mom ce nu stim exact ce inseamna "am incercat" nu putem sa iti dam un raspuns clar.
Dar ba da, se poate ramane insarcinata si din jocuri de genul, indiferent daca ejaculeaza sau nu.
Simptomele cam sunt de sarcina, mai ales daca tin de mai mult de o zi.

| Danysan a răspuns:

Inainte de a incepe sa te calmez sau sa te Informez cu Privire la ce ar Putea fi vreau sa imi spui cat a trecut de la Contactele sexulale pe care spui ca le-ai Incercat si apoi pot sa iti spun daca e O Simpla Migrena sau e ceva mai Complicat. Revino cu Detalii.