| Al1n4 a întrebat:

Bună,am 15 ani și de câteva luni mă confrunt cu o durere de genunchi,apare și dispare și ține cam o zi sau câteva ore, dar tot reapare, de la ce ar putea fi și ce cremă pentru durere aș putea folosi?
Dau fundă, mulțumesc ❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Posibil de la stat in casa, dar tu inca esti in crestere. Combinate astea 2 rezulta si alte dureri de oase si muschi

| Stropdeploaie a răspuns:

Posibil nu prea faci suficienta miscare...