| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 16 ani si 3 luni si am un penis in erectie de 16 cm lungime 14, 5 - 15 cm grosime, si de pe la 15 ani jumatee nu am mai observat schimbari in lungime, iar dezvoltarea mea in inaltime s-a oprit tot pe la 15 ani jumate,sunt curios daca mai creste, trebuie sa mentionez ca am un viciu de vreo 2 ani,masturbare in medie o data pe zi, poate afecta viciul meu cresterea penisului? si daca mai creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Viciul asta iti afecteaza gandirea si mentalitatea primitiva de care dai dovada, plus ca limiteaza comunicarea fata-n fata cu o persoana de sex opus.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce dracu l ai masurat si in grosime?

iar lungimea ai masurato cu rigla care o folosesti si la scoala?