| Gregory_Hognogi_2000 a întrebat:

Buna am 16 ani și am o problema foarte gravă cu tenul acneea de doi mi-au tot ieșit coșuri multe am folosit tot felul de tratemante creme etc pana când am dat de niște pastile dercrutan le-am luat 3 luni mi și dus coșurile dar mi-au rama pete rosii fata mie roșie pe obrăjori nas ce as putea sa fac pls dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Sa te duci la dermatolog si sa nu-ti mai dai pe fata cu toate prostiile. Asta sa faci.