| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani și de câteva zile ma simt mereu obosita și ma enervez foarte repede, nu ma pot controla. Azi dimineață a început sa ma doară în piept în partea stânga, dar nu a fost o durere puternica. Mi-a luat asistenta de câteva ori tensiunea la școală, alteori era normala, uneori era prea mica sau prea mare. Știti cumva ce poate sa fie? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

O analiza la glanda tiroida ti-ai facut?

| AlexCristi97 a răspuns:

E cu siguranta ceva dezechilibru chimic in corpul tau, nu stiu exact ce dar poate sa fie magneziu, fier, poate e ceva hormonal...