| BoldRoxana18 a întrebat:

Bună happy
Am 17 ani 165 si 46 de kg si as vrea sa pun masa musculara, aveți ceva idei cam ce ar trebui sa mananc si ce exerciți ar trebui sa fac?
Abdomene fac de ceva timp dar nu se vede nici o diferența.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Trebuie lucrat pe grupe de muschi si mancat mai multe proteine, gasesti aplicatii pe Android sau iOS.
https://clark.com/health-health-care/best-free-workout-apps/amp/