| Poseidon69 a întrebat:

Am 2 viciuri si nu stiu cum sa scap de ele?, le am de 2 ani acelea sunt :
- Sa ma ling pe manuri cand sunt uscate
- Scuip

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai unul. Gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
-Sa nu te lingi pe "manuri" ( maini, nu "manuri" )
.Sa nu mai scuipi
Cum faci asta? Te abtii.

| Deliiiia a răspuns:

Nu sunt vicii, sunt ticuri sau automatisme si tin de autocontrol. Da-te cu crema pe maini. Cat despre scuipat, trebuie sa vina de la tine, nu e deloc civilizat. Ai cumva secretii, gen mucus?

Răspuns utilizator avertizat
| Poseidon69 explică:

Imi dati va rog frumos niste sfaturi cum as putea sa scap de ele?