| Gabi66557 a întrebat:

Bună, am 8 ani și am o senzație ciudată, simt răcoare în zona burții, nu știu din ce cauza. Niciodata nu am mai avut senzația asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| David23445 a răspuns:

Înseamă că ea tia ridicat hainele și burta ta e acum goală de aia simți asta pielea simte răcoare pentru că nu mai sunt hainele peste ea

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La8 ani nu ai voie sa ai cont pe aces forum, fiind ilegal!

| sierra1 a răspuns:

Găbiță mamă, ce-ar fi să o intrebi tu pe mamița?

| David23445 a răspuns:

Cred că tu ai pus acesta întrebare asa în gluma toate lumea știe ce e senzația asta

| Gabi66557 explică (pentru David23445):

Nu e o gluma nu știu ce e senzația asta

| David23445 a răspuns (pentru Gabi66557):

Nu am mai văzut asa ceva este evident că stai cu burta goală de aia simți asta ia puneți mâna pe burtă și vezi că așa e

| Gabi66557 explică (pentru David23445):

Da a venit sora mea la mine mai devreme și a stat lângă mine și după ce a plecat ea am senzația asta

| Gabi66557 explică (pentru David23445):

Da e ciudat oricum dar mulțumesc mult pentru informați

| David23445 a răspuns (pentru Gabi66557):

Cu plăcere prima data vad asa ceva cred că ai pus-o asa ca să te joci nu aveai cum să nu ști chestia asta nu mai pot de râs?

| David23445 a răspuns (pentru David23445):

Am pus fețe care rad dar a apărut semul întrebării

| David23445 a răspuns (pentru David23445):

Mulțumesc pentru medalie dar nu trebuia

| David23445 a răspuns (pentru Gabi66557):

Înseamă că ea tia ridicat hainele și burta ta e acum goală de aia simți asta pielea simte răcoare pentru că nu mai sunt hainele peste ea