| YAzzSmina a întrebat:

Hey,TPU ...nu stiu cum sa zic,poate o sa vi se para ciudat,dar dupa o partida de sex anal, care a durat vreo 2 ore,a inceput sa simt o senzatie ciudata undeva prin zona abdomenului...
asta e de ieri seara si inca ma doare sad
mentionez ca am mai facut asta de cateva ori,si nu mi s-a mai intamplat asta niciodata...
puteti sa imi spuneti care e cauza durerii...
Va rog, seriozitate!
dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Mergi la un medic, noi n-avem cum sa stim ce-ai patit. Anusul nu e facut pentru asa ceva, precum vaginul. Prin urmare, daca intretii astfel de relatii, o faci pe riscul tau.

| wolder a răspuns:

Ai hemoroizi laughing)

| YAzzSmina explică (pentru wolder):

Am zis in zona abdomenului, nu in zona anala
ca hemoroizi stiu ca am...

| MiruD a răspuns:

2 ore? fara pauza? wow. pai ma gandesc sa nu fie din cauz asta. Nu stiu. Nu ma pronunt. Scuze. happy

| SebastianCMT a răspuns:

laughing) nu stiu cum poti rezista tu si in primul rand prietenul amantul sau amantii 2 ore sa faceti numai anal. Teoretic nu are nici o treaba sexul anal cu durerea de abdomen stai calma.

| SamyJr a răspuns:

Pe bune?

| Toma_Ion_Schengen_1976 a răspuns:

Nu stiu ce este cu durerea in zona abdomenului. Daca persista durerea, trebuie sa mergi la doctor.

Pentru hemoroizi, recomand hemostop.