| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Buna, am avut buzele crăpate si am tot luat pielea de pe buze. Astazi am vazut ca am o un fel de umflatura care seamănă cu herpesul dar nu e herpes e doar o umflatura de piele alba. Stie cineva ce este sau cum sa scap de ea? E începutul unui herpes?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e herpes mergi la farmacie si cere ca e un plasture special pentru asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Adriana_Barancea_1982 explică:

M-am uitat mai atent di cred ca e herpes sunt aproape sigura