| Dydulylu a întrebat:

Am o foarte mare problema cu buzele de cand ma stiu. Din totdeauna sunt crapate... iar acum cica am facut herpes, cum as putea scapa de vesnica problema a buzelor? Cum sa scap de roseata din jurul buzelor?

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Hey:*! In primul rand incearca sa bei macar 1 L de apa pe zi.Asta e primul pas.Al doilea; da o fuga pana la magazin si ia un balsam de buze nivea se gaseste la marketuri(daca vrei si cu arome de fructe sau fara culoare(cu miere). daca ai roseata in jurul buzelor eu zic sa te speli in fiecare seara cu apa calduta si dupa sa-ti dai cu o crema hidratanta de noapte sau de galbenele.Herpesul ai rabdare ca-ti va trece, nu-i mare scofala!:*Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?love struck

3 răspunsuri:
| Zennooonn a răspuns:

Buna! Incearca cu niste ulei de migdale il gasesti la o farmacie naturista si nu e scump e vreo 6-7 lei si eu am avut probleme si vad ca mi-a trecut! Sper ca te-am ajutat, bye!

| brutus123 a răspuns:

Da-ti cu strugurel big grin