| nykowapetona1320 a întrebat:

Buna am ceva probleme. ieri mi-am bagat un pirce in buza bine nu eu am fost la aia unde face pirce si mi-am facut unu. si cand am ajuns acasa mi se tot lipea si sa nu se mai lipeasca mi-am luat un servetel si l-am imbibat de apa si imi puneam picaturi de apa. si baiatu care mai facut pirce mai spus sa nu pun pana sau sa pun alchool a zis ca pot pune doar apa si am pus doara pa doar ca bine nu ieri ci azi pe la 5 mi la pus numa ca e trecut de ora 12 si deaceai in fine si acum m-am dus in oglinda si am vazut pe pirce un lichid sau ceva puroi albicios si ap apasat sa scot chestia aia si mi se cam umflasera pic. plizz ajutor nu stiu daca s-a infectat crying scuzati de greseli si categoria este cea mai vazuta mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Am avut si eu in buza.E normal sa faca puroi.Da-te cu o crema speciala pentru pierce-uri.nu mai stiu cum se numeste.E 7 lei la farmacie. Daca nu-ti trece in cateva zile.Da-l jos.Inseamna ca nu-l accepta corpul tau.