| Toma_Georgiana_1995 a întrebat:

Mi-am facut pirce in buza acum doua zile.Mi s-a umflat iar acum imi iese puroi, e normal?

4 răspunsuri:
| kretzulina21 a răspuns:

Nu este normal.du-te la medic sau daca iti este frica de medic, mergi la farmacie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Puroiul inseamna infectie

| RockLife a răspuns:

Nu prea e normal, probabil s-a infectat.
Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.

| Metal666 a răspuns:

Pai nu prea cred.din moment ce rana supureaza e clar vorba de o infectie. Ai grija cand iti faci pierce..nu e bine sa faci intr-un salon despre care nu stii mai nimic. Eu zic sa te duci la doctor pana nu se raspandeste infectia si mai mult.