| ViolaTM a întrebat:

Am cupa D la sutien şi mă cam doare spatele sincer. Şi am slabit crezad că mai pierd din sâni dar au rămas la fel. Nu am bani de operaţie să micşorez, ce pot face să mai ard din grăsime? Exerciţiile de piept au adăugat şi mai mult volum parcă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca slabesti, slabesc si sanii, asta este foarte bine stiut!

| ViolaTM explică (pentru Violleta2022):

Am slăbit şi tor am sânii mari. Mai am 46kg

| Violleta2022 a răspuns (pentru ViolaTM):

Mai ai 46 de kg de slabit?