| EuSiCuMine a întrebat:

am facut niste analize de sange. Credeti ca se poate vedea la rezultate ca fumez?
fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoierBibescu a răspuns:

La sange nu iti iese. ca fumezi. doar la un control la plamani. si atunci. poti sa dai mortul ca ai prieteni care fumeaza pe langa tine. si te-ai scos. nu are cum dovedi. daca esti fumator pasiv.

3 răspunsuri:
| BoierBibescu a răspuns:

La sange nu iti iese. ca fumezi. doar control la plamani.

| Art a răspuns:

Nup...nu are cum sa vada asta...probabil doar prin analize speciale.tongue

| xMikishor a răspuns:

Eu cred ca da. Dar foloseste ca scuza pe cineva, spunand ca te-a pus sa fumezibig grin.