| 123098lolol a întrebat:

Daca fumez se poate vedea acest lucuru in analizele de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

In analizele de sange nu! Se vede insa la o radiografie pulmonara!

7 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Da cred

| zhady a răspuns:

Depinde ce analize alegi sa faci.

| jolie a răspuns:

Nu se vede

| malinutza89 a răspuns:

Nu se vede in sange iar la radiografia pulmonara nu se vede tot timpul mai ales daca nu tragi in tine! cunosc pe cineva care a fumat 20 de ani si acum ceva timp s-a dus sa-si faca o radiografie iar plamani aratau ca a unei persoane nefumatoare! tin sa mentionez ca ea nu tragea in ea ci doar pufaia

| Duudy a răspuns:

Eu stiam ca se vede si in analizele de sange si la radiografia pulmonara!
Un baiat a facut pariu cu altul ca nu va fuma 3 luni, si pentru. a verfica daca este adv. facea analize de sange big grin

| StopCardiak a răspuns:

Da se vede! ai grija nu te sfatuiesc sa o faci(P. S. nu ca as fii facut-o eu)

| Dadaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuuu!