| Dydy200002 a întrebat:

Buna!
Am fost la inceputul lunii acesteia la mare si am intrat in apa cu totullaughing) apa avea 12 13 grade. Afara era chiar cald dar apa era rece dar suportabila, logic totusi mult mai rece decat vara. O sa-mi intarzie menstruatia din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Din curiozitate...care ar putea fi legatura?
Sper sa nu te superi dar intrebarea ta suna cam asa:
Am mancat ciorba si felul doi. Oare va ploua pe 21 mai?

In cazul in care esti mai suparacioasa si nu tii la gluma big grin, o sa raspund si serios.Aceste doua lucruri nu au legatura.Menstruatia este influentata hormonal.Nu poate fi influentata de baia in mare, fluviu, cada sau orice altceva de genul happy

| Dydy200002 explică (pentru Floridori):

Da,stiu. Dar apa era rece si de aceea. De obicei cand stau pe ceva rece sau cu picioarele in ceva rece ma doare burta doarte tare cand imi vine

| sierra1 a răspuns:

Poate mai mult din cauza transportului feroviar/auto ulterior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să-ți întârzie factura la gaze.

| Lukasssz a răspuns:

Posibil