| Marko_7130 a întrebat:

am multe alunite pe gat. si cateva pe spate, nu exista vreo solutie ceva sa stau la soare? sad Ca am inteles ca nu e bine sa stai la soare daca ai alunite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le acoperi cu un plasture! SucceS:*

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nu e bine sa stai la soare in excesbig grinAsa poti sa stai la soare... Dimineata pana pe la 11 si seara de la vreo 17 asahappyFunda?