| Timeeeaaaaa a întrebat:

am nevoie de ajutor,vreau sa merg neaparat la strand si trebuie sa imi vina ciclul, ce as putea sa fac ca sa nu imi vina o luna ciclul sau macar cateva zile, fara sa imi fie frica ca o sa imi vinahappy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Nu încerca să faci asta, poţi avea probleme grave. Mai bine renunţă la ştrand, sau foloseşte fără frică OB, u lua în seamă "miturile" cum că, tampoanele te-ar dezvirgina. Nu sunt destul de lungi.:* Fundă?

10 răspunsuri:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Poi poti sa faci asta :
Da-te de 3 ori cu capu' de pereti apoi sari de 3 ori intr-un picior, scobeste-te cu limba in nas, spune " Ar trebui sa numai pun intrebari tampite pe TPU " si Voila. Sigur iti va intarzia cu 2 secundebatting eyelashes
P.S. Cand sari intr-un picior nu uita sa strigi " Da-mi Doamne minte, da-mi Doamne minte si tot asabatting eyelashes

| Ađřıαηηα a răspuns:

Sau poti sa faci cum a zis Nea Gogu.
Dar nu iti recomand deoarece cred ca va fi ultima data cand mai iesi din casa [ deci numai pupi strand pana pe la 18batting eyelashes]laughing daca afla maica ta si taica tau laughing

| GoguSteriade a răspuns:

Ramai insarcinata. N-o sa iti mai vina 9 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu poti sa amai chestia asta ..nu tine de tine, insa poti folosii absorbante OB...happy

| ovidiu8msn a răspuns:

Ce naiba? Tu ai ciclu zilnic?

| hellchild a răspuns:

In sfarsit o intrebare "inteligenta" care sa ne mai amuze si pe noi... happy

| AlinaMilos a răspuns:

Pai...masturbeaza-te.ori cu apa ori gaseste ceva care sa te excite..mult noroc...si nu lua in seama celelalte comentarii rautacioase

| Secret1308 a răspuns:

Poti lua anticonceptionale dar fara sa faci pauza aceea de o saptamana, adica continui cu o noua placheta si nu vei mai avea treaba si plus esti si protejata de babe (asta daca e cazul).