| AndreeaAlexy123456 a întrebat:

Buna am nevoie de niste sfaturi : pe mine de cateva zile ma doare in spate si mi se opreste respiratia mereu si nu stiu de ce. va rog dati-mi si mie niste sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Dacă durerea persistă, cel mai bun sfat pe care cred că l-ați putea urma este să mergeți de urgență la medic. Cauzele pot fi multiple și durerea nu este mereu localizată acolo unde sunt probleme.

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru martzian):

Multum,esc frumos de raspuns

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru martzian):

Multumesc de raspuns si recomnadawinking

| Lorenuta2000 a răspuns:

Poate ai probleme cu rinichii. daca da, incerca sa te feresti de zonele reci si bea multe lichide. e posibil sa fie si din cauza ca ai carat in spate ceva greu.

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru Lorenuta2000):

Multumesc frumos pentru raspunswinking