| HanaKyra a întrebat:

Buna, am nevoie de un sfat, de fiecare data cand fac sport, in special cand aleg, ma doare tare in partea dreapta a abdomenul. E posibil sa am apendicita? In afara de dureri alte simptome nu am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Lipsa de antrenament. Pe mine ma luau dureri in ambele parti de ma puneam jos. laughing

| leapșa a răspuns:

Este posibil sa faci apendicita daca nu faci incalzire inainte de alergare.