| anonim_4396 a întrebat:

M-a durut zilele trecute in partea dreapta jos. Acum nu prea ma mai doare, dar am abdomenul tare in dreapta. E posibil sa fac o apendicita acuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Pai cronica sigur nu happy. Cand o sa faci apendicita o sa stii, crede-ma. Simptome inainte nu prea sunt. Ceea ce ai tu se numeste aparare musculara. Poate fi din mai multe motive. Si apendicita, si peritonita si mai mult boli pot sa dea aparare musculara. Daca nu trece mergi la medic pentru un consult.
Multa sanatate.