| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am o alunita pe burta mai la dreapta asa... de cateva zile ma mananca, ATAT! Doar ma mananca nu ma ustura, nu a curs nimic. Este putin de tot denivelata si nu am vazut vreo crestere a ei numai ca ma mananca. Ce am? Mi-e tare teama sa nu am ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mami a răspuns:

De ce nu consulti un medic, cu alunitele astea nu este de joaca
o cunostinta de-a mea avea una pe varful nasului si cineva a invatat-o sa o lege cu fir de par din coada unui cal si tot strangea legatura pana cand la un timp s-a uscat si a cazut
si nici nu a mai aparut
la tine fiind pe burta este mai neplacut caci ea se inprinde in haie si se irita