| AlexaaBws a întrebat:

Sunt fata, si de cateva zile ma mananca tare acolo jos si am ceva alb ca si branza. Si aseara cand m-am scarpinat am vazut ca mi-a curs sange, insa foarte putin. Cine ma poate ajuta? Rog seriozitate.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Te exciti. e ceva normal, fa dus zilnic, poarta protej slipuri din astea. Vorbeste cu mama ta, te poate ajuta mai mult decat o facem noi big hug }{ take care.

| Carmen100 a răspuns:

"Ceva alb ca branza"? La cate zile te speli? Pe bune acum, spala-te in fiecare seara, scapi de "barnza" si nu te mai mananca, mi s-a facut si scarba sad

| MDenisee a răspuns:

Cati ani ai? ti-a vezit ciclu pana acum?

| AlexaaBws explică (pentru MDenisee):

14 ani. da, mi-a venit de vreo 3 ani sad

| MDenisee a răspuns (pentru AlexaaBws):

Se mai intampla, cred ca e din cauza la varsta