| Gabriela_Voinea_Andreea_1995 a întrebat:

Am o ciuperca pe piele, am tratat-o de 3 ori si acum iar a apărut. Mi-a trimis mama mea din Italia o crema care se numeste Trosyd. Imi puteți spune cum se folosește mai exact, căci aici scrie doar sa o folosesc de doua ori pe zi, dar nu spune cum si nici daca trebuie sa imi fac dus inainte sau dupa ce o utilizez. Va rog daca știți voi Spune-ți-mi si mie, chiar numai stiu cum sa scap de ciuperca asta, am fost si la dermatolog si tot a aparut si am inteles ca aceasta crema este buna. Va multumesc ( anticipat )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu stiu de rahaturile astea, dar stiu ca unguentele cu marul lupului fac sa treaca cam tot. Nu de alta, dar eu am avut o chestie care teoretic nu se poate rezolva decit cu bisturiul. Asa zice medicina traditionala. S-a rezolvat cu crema aia in mai putin de o luna. Daca e vorba de o chestie care se aplica de doua ori pe zi, logic si de bun simt e sa cureti zona INAINTE de aplicare si sa masezi pina intra in piele.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde este localizată ciuperca? Multumesc. Sarut mina.