| catagame a întrebat:

Deci am probleme cu apendicita
Deci joi am fost la scoala pana ce la ora de sport m-a intepat asa un pic jos la apendicita dar a trecut si am inceput sa joc footbal dar am fost portar si nu cam am alergat
Vineri tot asa de la scoala atunci cand tuseam sau daca ma duc la baie si ma screm simt asa un fior de 1 sec si cannd tusesc tot asa dar in rest daca stau in pat sau la pc nu am nimic. Nici cand merg doar asa rar mai am un fior.
Faza este ca toti au zis ca am alergat si ca imi va trece.
Nu am vomitat. Nu am facut treaba mare moale. daca ridic piciorul drept si il incordez nu ma inteapa deloc. Si nu ma inteapa asa de sa mor. Azi m-am trezit cu gandul ca poate na nu voi avea probleme dar tot asa cannd tusesc simt fior sas si cand ma screm la baie. Va rog ceva remedii sau ce sa fac ca sa nu mai am fiorii astia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florinpaula a răspuns:

Apendice nu este, e posibil sa fie o infectie urinara sau o febra musculara