| Petunia001 a întrebat:

happy
Am o foarte mare problema. straight face.
Ma doare capul, urechea si maseaua de mor. Maseaua este plombata dar ma doare de innebunesc. straight face
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai tras curent probabil, cel mai simplu ar fi sa eviti sa stai in curent.
Si ar trebui sa mergi la stomatolog.
Te pup!

| alexandru112211 a răspuns:

Du-te la doctor happy poate ai puroi la masea si d-aia te doare toata partea

| 14andrei1990 a răspuns:

Cred ca nu ni-a acoperit-o bine si eu am patit de curand cand ma "tragea curentu" seara aveam o durere de masele de jucam "hora prin casa" ca un impuls dureros rau! sa mergi la dentist sau se iei ceva de durere de masele!

| LiTtLeKiD2323 a răspuns:

Cel mai bun remediu cred ca af fi sa te duci la doctor... ca sa nu se agraveze problema.

| Petunia001 explică (pentru LiTtLeKiD2323):

Pana marti, trebuie sa rabd.

| LiTtLeKiD2323 a răspuns (pentru Petunia001):

Pai, atunci ai putea sa iei niste medicanete pentru incetarea durerii maselei.