| Maria178 a întrebat:

PENTRU FETE
HEY! Am o intrebare pentru fete! De azi dimineata imi curge ceva maroniu "nu e
Caca " ^-^ pe chiloti.
Credeti ca e ceva de menstruatie? Am 12 ani am implinit in mai.
Pot pune un absorbant?, pentru pata aia maro si inca imi curge...
Ps pentru ce-l mai bun raspuns dau funda!
Rapid! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca discutati cu mama ta, cum ar fi fost normal, ai fii stiu pana acum, ca trebuie sa pui absorbant, ca sa te protejezi!

| ASMA14 a răspuns:

Pune un proteslip.E posibil sa iti vina menstruatia mai ales daca esti mai dezvoltata.