| ElenaaaAdina a întrebat:

Am o întrebare, fumez de 6-7 luni, în ultimul timp am început sa nu mai fumez mult pentru ca nu simt nevoia. De doua zile tușesc ( în urma unei răceli) dar ieri am tușit toată ziua și acum ma doare stomacul atunci când tușesc. Țin sa zic ca eu atunci când schimb marca de țigări tușesc o perioada, și apoi e totul bine (am schimbat de pe Kent pe Pall Mall)
Azi nu am mâncat nimic... Cu ocazia asta cred ca ma voi lăsa și de fumat. Ce as putea face sa nu mai tușesc? Sau de ce ma doare burta atunci când o fac?
VA mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| inlines a răspuns:

Se produc niste reacții la tine in corp, daca tu te simti bine fumând continua, dar având in vedere cele spuse nu prea ai reacții bune. Eu zic sa te lasi usor usor.