| dydysweet a întrebat:

Buna am o intrebare pentru fete, acum 2 saptamani am avut ciclu si mi-a trecut dupa 5 zile dar ieri am observat ca mi-a venit iar si am destul de mult in primele zile, mi-e frica sa nu am probleme, sa am vreun chist sau ceva de genu, cele care ati trecut prin asa ceva va rog sa ma ajutati dau funda pentru cel mai bun raspuns:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

Poti avea o raceala sau chist sau Doamen ferste altceva mai grav. oricum cel mai bine e sa mergi la ginecolog, el e cel mai in masura sa i-ti spun ce poti avea si eventual sa-ti dea un tratament. Nu e de jucat cu sanatatea ta, iar sa iei leacuri ce auzi de la alti iar nu e bine, si nu ca vreau sa te speriu dar o raceala netrata poate duce la complicati serioase.Ar fi bine sa mergi repejor la ginecolog

1 răspuns:
| IoanaDariaH a răspuns:

Am o curiozitate.Cum aflu cand imi va veni ciclul?