| OtiliaVanesa a întrebat:

Am o intrebare, tocmai am fost pana la o vecina al carei copil are pojar(ea nu are, inca). Am stat cu ea 5 minute afara insa a fost ziua ei asa ca am pupat'o dar am avut esarfa pe fata tot timpul(k i'am zis ca nu vreau sa iau pojar) e posibil sa iau si eu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Odata ce copilul ei are, nu ea si ai pupat-o pe ea nu stiu cum ai putea sa iei daca il puai pe copil e alta treaba ea nu a avut pojar?

| xCaTgIrLx a răspuns:

Daca ai avut nu vei lua pojarbig grin

| petrica1111 a răspuns:

Tu nu ai avut pojar?

| OtiliaVanesa explică:

Nu am avut pojar