| ColT a întrebat:

Salut . aseara m-am intalnit cu un prieten si am dat mana cu el si am stat vreo 5 minute de vorba cu el . Astazi imi spune ca are pojar si ca e posibil sa iau si eu . cam ce sanse is sa fac pojar peste cateva zile ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| telluno a răspuns:

Salut,
Fratele meu intreab-o pe mama ta daca ai facut cand ai fost mic Pojar, nu te lua dupa astia care te trimit la farmacie, habar nu au ce vorbesc.
Daca mama ta iti zice ca ai facut pojar cand ai fost mic stai linisit.
Daca nu ai facut sigur o sa faci si tu pentru ca virusul se transmite prin aer.
Ai grija de tine.
Bafta.

| DryLeaf a răspuns:

Asta da prieten :p

Pai, da, sanse ar fi. Te poti duce la farmacie, spunand acolo ce s-a intamplat si farmacista iti da ce trebuie.

| Dya22 a răspuns:

Asa am patit si eu acum ceva timp.
Am stat cateva ore in apropierea unei persoane care avea pojar iar dupa aprox. o saptamana am facut si eu.

| iuli_2345 a răspuns:

Te poti duce la un medic sa te consulte sa vezi ce ai