| Mrr_Andreea_1990 a întrebat:

Buna, am o mare frica din cauza ca beau suc acidulat de 10 ani.N am m ai pus gura pe apa de 10 ani, va vine sa credeti!? Stiu ca suna terbil, dar eu si apa niciodata n am fost prietene. Nu mi place din cauza ca n are gust, pur si simplu, o urasc, desi stiu ca e cea mai sanatoasa.
Asa ca vreau sa va intreb, ce credeti ca am? Fiindca de ceva timp ma inteapa in partea dreapta, mai exact ficatul. Mi e foarte teama sa nu fac ceva...
VA ROG, AJUTATI-MA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

10 ani de sucuri zi de zi?
pff, mai bine te ai duce sa faci niste analize, cine stie cum sunt organele tale

| Drimmero a răspuns:

10 ani de sucuri? Poti avea foarte multe, de la gastrita, pana la altele.
Cata cantitate de zahar ai putut baga in corp, nu e de bine.

| J0B0MAT a răspuns:

Cel mai bine mergi la doctor.Nimeni de aici nu îţi poate spune ce ai.

| MariusStefan25 a răspuns:

Nu stiu ce ai, dar o meriti

| OlarBogdan1999 a răspuns:

Draga mea Andreea. Eu te sfătuiesc din toată inima sa mergi la medicul de familie măcar, și el o să-ți explice mai bine cum stă treaba.
Și BEA APĂĂ, nu e chiar atât de rea, pupic
Baftă!