| AnaAreAlune a întrebat:

Am o mica curiozitate. Ideea e ca mie imi lipsesc incisivii laterali superiori si in locul lor au crescut caninii si de asemenea au ramas si cei de lapte la locul lor. Urmeaza sa merg la dentist sa vad ce se poate face, dar eram curioasa sa aflu ce stiti voi despre aceasta anomalie. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Daca nu arata ok, poate iti pui aparat si gata. Cat timp nu esti vampirica, esti ok.