| Roxana_3230 a întrebat:

am o mica problema cauzata de o crema de epilat Elmiplant, care mai e culmea si pentru piele sensibila.Nici 4 minute nu am stat cu ea, cand am simtit ca ma ustura si cand am vrut sa iau cu buretele mi-au ramas in cateva locuri, gaurele mici in locul firelor de par.Acum sunt rosie toata pe picioare si cu cateva rani, stie cineva vreo crema sau ceva? Multumesc, o seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rbk a răspuns:

Crema de galbenele este buna.
Ai grija, pe viitor sa nu mai folosesti crema de epilat.winking
O zi buna!

1 răspuns:
| gyna201 a răspuns:

Pey in primul rand aceasta crema e clar ca nu ti-a facut bine pielea ta a respinso eu iti recomand crema epilatoare revitol din cate stiu e un produs nedureros si eficienthappy.